+420 702 873 127
Po-Pá 8:00 - 18:00

Časté otázky

Budete-li mít zaregistrovaného zájemce do 12-ti dnů od přidělení ID čísla, který dostane první SET, dostáváte za pomoc odměnu 1.200,- Kč. Budou-li mít nárok na SET dva zájemci, tak získáte 2.400.- Kč. A pomůžete-li všem třem získat SET, odměnu máte 5.000,- Kč. Odměny jsou vyplaceny ihned.

K ničemu Vás nebude nikdo nutit, vše je dobrovolné. Dáme Vám pouze určitá doporučení, rozhodnutí bude vždy na Vás.

Když do 7 dnů od přidělení ID čísla neuhradíte částku 299,- Kč, budete vyřazeni ze systému. Nebude Vám chodit SET na zdravé hubnutí zdarma. Nebudete moci spolupracovat a šířit myšlenku systému 12ka.

Požádáte-li o vrácení do 21-ti dnů, bude Vám částka vrácena.

 

Systém počítá i s tím, že jsou lidé, kteří z různých důvodů nebudou doporučovat myšlenku 12ka, ale mají zájem vyzkoušet naše produkty. V tom případě se Vám budou načítat pouze Ka koruny na Vaše Ka konto a z tohoto konta hradit až šest SETŮ a posílat ZDARMA na Vaši adresu, tak jako všem v systému. Nebudete mít však nárok na provize. Avšak tato varianta se nedoporučuje. Může se stát, že první SET zdarma získáte až za několik měsíců.

Na 1. SET máte nárok při dosažení 650 Ka korun. Při uhrazení 299,- Kč dostáváte na Vaše Ka konto automaticky 300 Ka korun, v této částce je zahrnut i roční administrativní poplatek.

A zbývajících 350 Ka korun do 650 Ka korun? Ty získáte tím rychleji, čím více budete šířit myšlenku systému 12ka.

Jakmile budete mít minimálně tři zájemce zaregistrované na své ID číslo a přijde Vám první SET, v tu chvíli máte nárok na provize!

Chcete se přidat do týmu?